فرصت های شغلی

شرایط همکاری با رها درمان

آشنایی با فرصت‌های شغلی برای شغل انتخابی، عامل مهمی است که باید مدنظر قرار گیرد و معمولا افراد قبل از اینکه وارد دانشگاه شوند باید بدانند که برای رشته ای که قصد تحصیل در آن را دارند فرصت های شغلی مناسبی وجود دارند یا خیر.

برخی از سازمان ها و شرکت ها براین باورند که برای ایجاد فرصت‌های شغلی جدید نیاز به پول است و اساساً سرمایه و پول را ضامن ایجاد و بقای شغل عنوان می‌کنند، اما ما در شرکت رها درمان مهر پارسه بر این باور هستیم که اگرچه سرمایه یکی از مۆلفه‌های لازم جهت ایجاد شغل است ولی الزاماً سرمایه نمی‌تواند ضامن بقای فرصت شغلی و ایجاد آن باشد و نیروی انسانی را به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش های یک مجموعه می دانیم.

ما معتقدیم که «سرمایه انسانی» ما مجموعه‌ دانش، مهارت‌ها، استعدادها و تحصیلاتی است که ما در طول سال‌ها کسب کرده‌ایم.

فرصت های شغلی

کسب موقعیت مدیر بازاریابی ممکن است نیاز به تحصیلات، تعلیم و مهارت گسترده برای نشان دادن توانایی شما در مدیریت موفقیت‌آمیز کمپین‌های بازاریابی داشته باشد که شامل:

مدیران بازاریابی باید آموزش‌های گسترده‌ای را در زمینه اندازه‌گیری شرایط بازار، تجزیه و تحلیل جنبه‌های مالی برای پیش‌بینی نتایج، استفاده از نرم‌افزارهای کاربردی برای توسعه و مدیریت کمپین‌های بازاریابی در رسانه‌های مختلف از جمله شبکه‌های اجتماعی بگذرانند. همچنین ممکن است برای همگام بودن با استراتژی‌ها و روندهای جاری نیاز به آموزش مداوم داشته باشند. علاوه بر این، آموزش‌های شغلی باید موجب آشنایی مدیران بازاریابی با محصولات یا خدمات شرکت، اهداف سازمانی، اهداف بازاریابی مطلوب و نتایج کمپین‌های بازاریابی قدیمی، بشوند.

  • موقعیت: تهران
  • دپارتمان: بازرگانی

درخواست

یکی از مهم‌ترین عواملی که در انتخاب شغل صحیح و درست باید در نظر گرفت، تناسب شغل با ویژگی های شخصیتی  هر فرد می باشد. شناخت درست شخصیت افراد فرآیندی پیچیده و نیازمند تخصص و زمان کافی است. اگر بخواهیم ویژگی های شخصیتی یک کارشناس فروش و بازاریابی را بصورت موردی بیان کنیم، باید استقلال کاری و داشتن ارتباط با دیگران را جزء ویژگی های وی در نظر بگیریم.

آن ها افرادی خلاق می باشند و به دنبال اثربخشی از این طریق هستند. این افراد از دنیای تجارت و بازرگانی لذت می برند. آن ها دارای اندیشه های بلند مدت برای برنامه ریزی هستند و دوست دارند با افراد مستقل و نتیجه گرا که نیاز به سرپرستی مستقیم کمتری دارند کار کنند. این افراد توانایی تاثیرگذاری خوبی بر دیگران دارند

  • موقعیت: تهران
  • دپارتمان: بازرگانی

درخواست

از آنجایی که کارمندان، بیش از یک سوم زندگیشان را در محل کار خود می­گذرانند، فراهم کردن بهترین محل کار امری ضروری می باشد و لازم است که هر چند وقت یکبار تغییری در محل کار ایجاد کنید.ما در رها درمان مهر پارسه به کیفیت فضای کار می اندیشیم .

هر فردی، چند روز در سال، نمی­تواند سر کار بیاید؛ اضطراب، غم، افسردگی و سایر بیماری­های روانی می توانند باعث این مسئله باشند. ما در رها درمان مهر پارسه به جای اینکه کارمندان در چنین روزهایی از کوپن روزهای بیمار خود استفاده کنند، چند روز را به سلامت روان آنها اختصاص می دهیم.

ما برای همکاران خود فضایی برای تنفس نیمروزی و انجام یوگا در نظر گرفته‌ایم و برخی دیگر، از کارمندان اگر بخواهند که به خود استراحتی بدهند نیز می توانند در این فضا حضور داشته باشند، داشتن امکان استراحت در وسط روز، مزیتی عالی برای ما است.