درباره ما

رها درمان در گذر زمان

شركت رها درمان از سال ١٣٨٩ فعاليت خود را در عرصه تامين تجهيزات ارتوپدی از طريق همكاری نزدیک با شركت لينک آلمان و شرکت های تولید کننده محصولات ارتوپدی دیگر آغاز كرده و اين همكاری در واردات ايمپلنت های زانو و لگن (پرایمری و ريويژن) تاكنون ادامه پيدا كرده است. استراتژی های موفق شركت رها درمان در طول ١٠ سال اول فعاليت اين شركت، منجر به اختصاص بخش بزرگی از بازار به اين شركت شده است.

این شرکت با ثبت فعالیت دانش بنیان در سال 1399 با هدف پوشش تقاضای بازار داخل، اشتغال زایی و جلوگیری از خروج ارز نسبت به احداث واحد تولیدی با اخذ مجوزهای لازم صنعتی و بهداشتی و اخذ گواهینامه های ISO 13485 و ISO 9001 در راستای تولید محصولات ارتوپدی و در فاز یک نیل ارتوپدی شروع به فعالیت نموده است.

ماموریت ما

ماموریت شرکت رها درمان مهر پارسه این است که با تکیه  بر تجربه و  برخورداری از نیروی انسانی  متخصص و کارامد سعی در ارتقاء کیفیت و افزایش تنوع محصولات نماید. این مهم  با بهره‌گیری از فناوری های به روز در صنعت توليد و تامين تجهيزات پزشكی/ ارتوپدی میسر خواهد شد.

اهداف ما

یکی از اهداف شرکت رها درمان مهر پارسه ارائه خدمات به جامعه درمان، بیماران حوزه ارتوپدی و کسب رضایت ایشان و همچنین صادرات به سایر کشورهای منطقه می باشد.

چشم انداز

چشم اندار شرکت رها درمان، تولید محصولات مرتبط با تروما و شکستگی با استفاده از تکنولوژی روز و مواد اولیه اروپایی منطبق بر آخرین استانداردهای روز دنیا می باشد و تا سال ١٤١٠ جز ٥ شركت برتر اين حوزه در ايران و خاورميانه خواهد بود.

0
+
مشتریان رضایتمند
0
نماینده فعال در سراسر کشور
0
حضور در عمل جراحی ارتوپدی
0
+
سابقه فعالیت

درباره رها درمان

شركت رها درمان از سال ١٣٨٩ فعاليت خود را در عرصه تامين تجهيزات ارتوپدی از طريق همكاری نزدیک با شركت لينک آلمان و شرکت های تولید کننده محصولات ارتوپدی دیگر آغاز كرده و اين همكاری در واردات ايمپلنت های زانو و لگن (پاریمری و ريويژن) تاكنون ادامه پيدا كرده است. استراتژی های موفق شركت رها درمان در طول ١٠ سال اول فعاليت اين شركت، منجر به اختصاص بخش بزرگی از بازار به اين شركت شده است.

اكنون شركت رها درمان بيش از ٢٠ نماينده فعال در سراسر كشور داشته و توانسته در بيش از ٣٥٠٠ عمل جراحی ارتوپدی نقش موثر ايفا كرده است و در لبه ی تكنولوژی توليد تجهيزات پزشكی در دنيا حركت كند.

تیم رها درمان

تیم رها درمان مهر پارسه با انگیزه و مسئولیت پذیر، تمامی تلاش خود را در جهت محقق کردن چشم انداز شرکت به کار بسته است. روحیه بالا و توقف ناپذیر بودن یکی از ویژگی های اصلی اعضای تیم رها درمان است.

با عنايت به پتانسيل طراحی، مهندسی و دانش پزشكی موجود در شركت رها درمان، برنامه ريزی برای احداث خط توليد تجهيزات ارتوپدی شامل نيل ارتوپدی و نيل اينترلاک تيبيا در بالاترين سطح كيفی و استفاده از بهترين متريال ساخت و بهره گيری از تجهيزات و متد ساخت روز دنيا در كارخانه ايی با مساحت ٣٠٠٠ متر مربع شروع شده و در حال برنامه ريزی افزايش محصولات و خدمات خود می باشد..

مشتریان شرکت رها درمان

شرکت رها درمان مهر پارسه (سهامی خاص) در سال 1389 تاسیس گردید. این شرکت بعنوان کمپانی مادر بهمراه شرکتهای زیر مجموعه آن فعالیت خود را در واردات تجهیزات پزشکی و ملزومات دارویی در حوزه ارتوپدی آغاز کرد.